Ukážka plechových striech na rôznych miestach

Pozrite si naše úspešné realizácie striech a nechajte sa inšpirovať pre svoj vlastný projekt. Nájdete tu rôzny typ budov od rodinných domov po firmy a priemyselné objekty.

škridloplech plechová strecha dom
Profesionálne zábery z dronu

Foto galéria

V našej foto galérii môžete vidieť ukážky našich prác z rôznych uhlov vtáčej perspektívy. Sme odborníci na strechy a vieme, že každý projekt je jedinečný. Naše práce sú zamerané na kvalitu a spoľahlivosť, čo zaručuje spokojnosť našich zákazníkov.

Námestovo, Orava - Žilinský kraj

Villa - Rodinný dom

Na tento členitý tvar strechy bola použitá maloformátová krytina Como X Matt. Vyniká svojou malou odpadovosťou, čo zabezpečuje efektívne využitie materiálu. Na zachytávanie snehu boli osadené 2 m sneholapače.

cerna-strecha-plechova-zakrytoplechova-škridloplech-krytina
Nižná, Orava - Žilinský kraj

Dom služieb

Na stavbe bola použitá krytina sivý matný Iron Click panel. Táto krytina je ľahká na manipuláciu, čo zjednodušilo jej inštaláciu. Na obitie bočných stien sme použili Trapézový plech T8, ktorý je spoľahlivý a odolný voči poveternostným vplyvom.

strecha-zakryto zakryto-škridloplech-strecha
Dolný Kubín, Orava - Žilinský kraj

Rodinný dom

Domček bol zakrytý veľkoformátovou krytinou škridloplech s 30-ročnou zárukou. Jej rýchla inštalácia umožnila efektívne pokrytie strechy. Škridloplech je známy svojou odolnosťou a trvanlivosťou voči poveternostným vplyvom.

škridloplech krytina rodinny domstrecha-cervena-plech-zakryto

Už máte vybratú farbu?
Paráda! Sklon a detaily doladíme.

Liptovský Hrádok, Liptov - Žilinský kraj

Viac-generačný dom

Plechová krytina Iron Click System, ktorá je ideálna pre členité a komplexné strechy. Jej veľkou výhodou je, že skrutky nie sú viditeľné, čo dodáva streche estetický vzhľad. Je to praktické a funkčné riešenie pre tento typ striech.

proces-vymeny-plechovej-krytinycervena-plechova-strecha-zilina
Zuberec, Orava - Žilinský kraj

Moderný rodinný dom

Jednoduchá pultová strecha s oplechovanou fasádou. Na zakrytie strechy a fasády bola použitá plechová krytina Iron Click v tmavosivej antracitovej matnej farbe. Tento materiál zabezpečuje jednotný a moderný vzhľad, pričom skrutky zostávajú skryté.

plechova-stresni-krytina-zilinaplechova-cerna-strecha-moderni-zakryto
Nižná, Orava - Žilinský kraj

Firma - Výrobný sklad

Hala je oplechovaná krytinou Trapéz Aluzinok T18, ktorá má výborný pomer ceny a kvality. Nízky profil trapézu, zabezpečuje aby nezaberal veľa priestoru. Hliníkovo zinkový povrch nepotrebuje žiadnu povrchovú úpravu a je dostupný v rôznych farbách aj v drevodekore.

plechova-strecha-pro-halu-zakrytoplechova-strecha-pre-sklad-zakryto
Oravský biely potok, Orava - Žilinský kraj

Rodinný dom

Veľkoformátová škridloplechová krytina podbitá trapézovým plechom T8 v sivej antracitovej farbe, ktorá robí alternatívu tatranského profilu. Tieto materiály zaručujú dlhodobú a spoľahlivú ochranu strechy bez potreby častej údržby.

strecha-pre-rodinny-dom-zakrytoplechova-strecha-rodinny-dom-zilina
Potrebujete pomoc so strechou?

Zanechajte nám správu!

Kontaktuje nás pre bližšie informácie o Vašej novej plechovej streche. Sme tu pre Vás!

Odpovedáme do 48 hodín!
Ďakujeme, vašu správu sme prijali.
Očakávajte hovor v najbližších 24-48 hodínách :).
Oops! Niečo sa nepodarilo! Skúste prosím znovu.

S láskou k Vašim strechám.